Müşteri Hizmetleri  0242 316 28 56

info@netdeniz.com

İnstagram

Facebook

Twitter

Google +

HİZMETLERİMİZ

ANASAYFA

HİZMETLERİMİZ

YÜK TAŞIMACILIĞI

Nakliyelerin taşınması büyük zahmet ve özen ister. Büyük ve ağır yüklerin emniyetli bir şekilde taşınabilmesi için özel ekipmanlara ve araçlara ihtiyaç duyulur. Standart ölçülerdeki yüklere uygun römorklar ve çeker araçlar ile öncü araç eşliğinde taşınan yüklerin en emniyetli ve en kısa sürede istenilen yere taşınması gerekir. NET DENİZ TAŞIMACILIK firması olarak  yük taşımacılığı kapsamında kullandığımız nakliye araçları  standart araçlar, lowbed araçlar ve hidrolik araçlardır. NET DENİZ TAŞIMACILIK ölçüleri standart olmayan tüm yüklere uygun, özel çekici ve dorselerle yüklerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Müşterilerin talebi doğrultusunda taşıma hizmetine ek olarak Nakliye hizmetleri de tarafımızdan verilmektedir. NET DENİZ TAŞIMACILIK profesyonel kadrosu ile yük taşımacılığı kapsamında hizmet vermeye her zaman hazırdır.

DORSE TAŞIMACILIĞI

Net Deniz Tasimaciligi olarak 2012 yilindan beri Samsun – Novorossyik hattinda Dorse Tasimaciligi Yapmaktayiz. Kaliteli ve Uzman Kadromuzla , Dorselerinizin güvenli ve hizli bir sekilde Novorossyik Limanina tesliminden sorumluyuz. Dorse Tasimaciligiyla ilgili detayli bilgi icin lütfen bize ulasin.

%100 GÜVENLİ TAŞIMACILIK

Günümüzde gümrükleme hizmetlerindeki artış seçenekleri de beraberinde çoğaltmaktadır. Fakat bu seçeneklerin içinde her özelliği bir arada barındıranı bulamak pekte kolay olmamaktadır. Çünkü maliyeti düşürerek taşıma işlemi yapan birçok gümrükleme firması iş bitiminde pişmanlıklar da beraberinde getirmektedir.

Taşıma esnasında dorse ve sebze meyvaların zarar görmesi sonucunda maliyeti düşük olarak kazanç sağlamanın yanında daha yüksek onarım ve bakım maliyetleri ortaya çıkarak sıkıntılı durumlar ortaya çıkmaktadır. Netdeniz Taşımacılık bütün özellikleri bir arada bulundurma özellikleri ile müşteri memnuniyetlerini ön planda tutmaktadır.

Bu sayede hem ekonomik hem kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen Netdeniz Taşımacılık eşyaların hiç bir zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır.

YAŞ SEBZE VE MEYVE TAŞIMACILIĞI

Yurtdışı Yaş Sebze ve meyve Gıda Taşımacılığı

Net Deniz tasimaciligi olarak biz, büyük özenle yetiştirdiğiniz ve paketlemesini gerçekleştirdiğiniz yaş meyve ve sebzelerinizin ulaşacakları en son adrese güvenle ve özenle taşınmasında başrol oynuyoruz.Konusunda uzmanlaşmış kadromuz sizlere bu konuda danışmanlık hizmeti ve süreç takip hizmeti de vermektedir.Müşterilerimizin güveni bizim için en önemli hediyedir

Telefon   : +90 (242) 316 28 56

GSM       : +90 533 767 81 87

E- Mail    : info@netdeniz.com

Adres      : Şirinyalı Mah. 1501 Sok. No 16 D.14 Muratpaşa / ANTALYA

Bizi takip edebilirisniz

2017 www.netdeniz.com Copyright © Tüm Hakları Saklıdır.

Design by: Veysel Bayram